CRS Modus – artykuły reklamowe, sportowe, turystyczne, szwalnia, drukarnia

0 items0,00 

Brak produktów w koszyku.

Zima-wiosna – komplet dla zawodnika. Czapka, komin, worek

Zima i wiosna nie może przeszkodzić w treningach. Poniżej oferta odzieży dla każdego trenującego zawodowca i amatora. Minimalne zamówienie 10 sztuk. Zniżki przy zakupach kompletów (np: czapka + komin).
Nasz grafik wykonuje projekty graficzne gratis dla każdego zamówienia.
Zdjęcia poniżej przedstawiają ostatnio wykonane produkty, ich prezentacja ma na celu pokazanie możliwości technicznych produktów. Nie sprzedajemy ich bez zgody właścicieli znaków i projektów.

 • Czapka sportowa, elastyczna. Zewnętrzna warstwa – tkanina typy mikorłezka, oddychająca, nadruk w pełnym kolorze, dowolne tła, logo drużyny, napisy. Wewnętrzna cześć czapki to tanina ocieplająca, miła w dotyku, zapewnia komfort cieplny podczas treningu, nie powoduje przegrzania. Czapka najbardziej uniwersalna do treningów w temp. -5 do +10. Dostępne rozmiary – obwód głowy – dziecko 54 cm, junior 56 cm i senior 58 cm.
  Koszt z nadrukiem – 29 zł z Vat – W komplecie z kominem – 39 zł.
Czapka elstyczna
Czapka uniwersalna
 • Czapka super elastik. Wykonana z tkaniny o bardzo dużej rozciągliwości, złożona z dwóch warstw, oddychająca, nadruk w pełnym kolorze, dowolne tła, logo drużyny, napisy. Czapka idealna na wiosnę do treningów w temp. 0 do +10. Dzięki dużej rozciągliwości pasuje na każdą głowę i dla dziecka i dla seniora. Koszt z nadrukiem – 29 zł z Vat. W komplecie z kominem 39 zł.
Czapka elastyczna, uniwersalna
 • Czapka elastyczna, wnętrze polarowe.
  Czapka sportowa, elastyczna. Zewnętrzna warstwa – tkanina typy mikorłezka, oddychająca, nadruk w pełnym kolorze, dowolne tła, logo drużyny, napisy. Wewnętrzna cześć to ciepły polar. Czapka nadaje się do użytku w temp. -10 do +5. Dostępne rozmiary – obwód głowy – dziecko 54 cm, junior 56 cm i senior 58 cm.
  Koszt z nadrukiem – 32 zł z Vat.
 • Czapka polar z haftem.
  Czapka uniwersalna wykonana z tkanin polarowej. W górnej części jest ściągana sznurkiem. Można ją przekształcić w ciepły komin polarowy.
  W części centralnej można wykonać haft – napisy bądź proste logo. Czapka nadaje się do użytku w temp. -10 do +5. Dostępne rozmiary – obwód głowy – dziecko 54 cm, junior 56 cm i senior 58 cm.
  Koszt z haftem- 29 zł z Vat.
polar
Czapka polar – komin
 • Komin sportowy, elastyczny z nadrukiem.
  Komin, tuba wykonany z elastycznej delikatnej tkaniny. Nadaje się doskonale do ochrony szyi zawodnika, zapewnia komfort cieplny ale nie powoduje przegrzania. Nadruk pokrywa całą powierzchnie, świetny gadżet dla zawodników. Rozmiary dla dzieci i dorosłych.
  Cena komina z nadrukiem – 14,9 zł z Vat. W komplecie z czapką 39 zł.
kominy
Kominy sportowe
 • Komin polarowy z nadrukiem.
  Komin z wnętrzem polarowym. Nadruk pokrywa całą powierzchnie, świetny gadżet dla zawodników. Rozmiary dla dzieci i dorosłych.
  Cena komina z nadrukiem – 18,9 zł z Vat.
polar
Komin z wnętrzem polarowym
 • Worek sportowy, plecak.
  Worek na odzież, buty, dużo rozmiar 45×35 cm, ściągany jak plecak.
  Nadruk całościowy o dowolnej grafice, logo klubu, napisy itp.
  Koszt z nadrukiem – 18,9 zł z Vat.

Oferta specjalna:
Komplet – czapka sportowa + komin 39 zł
Komplet – czapka sportowa + komin + worek – 59 zł
Inne układ – zapytaj.

Personalizacja – numer lub ksywa, inicjały na produkcie ok 5 zł, szczegóły do ustalenia.

Komplet w użyciu.

Na zdjęciach przedstawiamy najbardziej popularne układu i projekty z tego roku oraz zdjęcia gotowych produktów. Wskaż który projekt jest zbliżony do twojego pomysłu. Grafik wykona wersje dla ciebie. Zapytanie lub zamówienie możesz złożyć na samym dole tej strony.

Galeria gotowych produktów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.